Aldis Jaunbrūns

      Sistēmfenomenoloģijas   praktiķis,   Helingera   metodes   konsultants.   Iekšējās   saskaņas,   dziļuma   un   pilnības,   eksistenciālu   atbilžu   un   dzīves   kvalitātes   meklētājs. Vairākus   gadus   praktizē apzinātību un meditāciju. Vada sarunu vakarus par iekšējās attīstības tēmām. Dzīvo un strādā Liepājā, kur vada personības pilnveidošanas centru "Atpakaļ mājās".
LaikaRats
© Laika Rats 2017
18.09. plkst. 20:00 

Vebinārs (tiešsaistes nodarbība)

Kur   Es   atrodos,   vai   esmu   apmierināts   ar   notikumiem   un   to,   kā   piedzīvoju   dzīvi? Vai   esi   nonācis   pie   apziņas,   ka   dzīve   ir   garlaicīga   un   katra diena   ir   tāda   pati,   kā   iepriekšējā   un   nekas   nenotiek,   lai   radītu   Tevī   pacēlumu   un   aizrautību?   Un   tam   visam   vēl   klāt   trūkst   finanses,   nav   īsti labas   attiecības   ģimenē,   veselība   varētu   būt   labāka,   laika   apstākļi   nav   īstie   vai   neesmu   piedzimis   īstajā   vietā   vai   laikā.   Skaidrs,   ka   tas   nav veids, kā dzīvot. Tad, ko es varu izdarīt, lai dzīve sāktu mani priecēt un es spētu atrast harmoniju pašam ar sevi un apkārtējo vidi?

Dzīvot nevis eksistēt.

Pamācība, kā pieteikties vebināram
10€ Apmaksa ar pārskaitījumu
Atslēga,   kā   iegūt   vēlamo   dzīvi,   ir   mainīt   savu   rutīnu   un   ienest   savā   dzīvē   un   uzvedībā   ko   pavisam   sev   neraksturīgu.   Jo,   kurš   gan   gribētu   iztērēt   savas   dzīves   dienas kā Bila Mureja filmā "Murkšķa diena" - piezīvojot vienas un tās pašas lietas, notikumus dienu no dienas. Tā   vietā   Tu   vari   apgūt   dzīves   mācības,   lai   dzīve   ripotu   jaunā,   uzlabotā   virzienā,   neatkarīgi   no   tā,   ar   kādiem   izaicinājumiem   mums   nāksies   saskarties.   Lai   dzīvotu piepildītu un laimīgu dzīvi - un es domāju patiesi to dzīvot - dažreiz Tev ir jādara viss, kas ir pilnīgi pretstatā Tavai dabai. Labākais   veids,   kā   padarīt   dzīvi   vērtu,   ir   atrast   veidus,   kā   nodrošināt,   ka   jūs   patiešām   dzīvojat. Aldis   dalīsies   ar   vienkāršiem   padomiem,   kā   to   izdarīt.   Tas   katram   ir iespējams un nav sarežģīti.