10.04. plkst. 19:30

Vebinārs (tiešsaistes nodarbība)

Emocijas - saiknes starp galvu un ķermeni

Pavasaris-labākais laiks psihosomatisko saslimšanu, Veģetatìvās distonijas un depresijas profilaksei. Laimes hormonu ievākšana-lai mums laime būtu, bet nekas par to nebùtu. Pavasara meditācija.  

17.04. plkst. 19:30

Vebinārs (tiešsaistes nodarbība) 

Veselība - 90% ir mūsu pašu rokās.

Psihosomatiskās sakarības- "Svētais septītnieks-sākot no astmas līdz kuņģa čūlai... Kā negatīvās emocijas pārvērst plusos. Enerģētiskie vingrinājumi veselībai.

Dace Čākure

Ķermeņa   valodas   un   emociju   speciāliste   Dace   Čākure   –   divu   augstāko   izglītību   īpašniece   (Sporta   Akadēmija   un   Starptautiskā   Praktiskās   Psiholoģijas   Augstskola), Ājurvēdas   masāžu   speciāliste,   bioenerģētisko   prakšu   (Tauriņa   pieskāriena   masāža,   polarizācijas   metodikas)   speciāliste,   dziedniecisko   Reiki   metodiku   zinātāja   -   tie   ir pamati, lai spētu palīdzēt cilvēkiem ķermeņa un prāta atveseļošanai. Cilvēks   ir   sarežģīta   un   vienlaikus   vienkārša   būtne-   viņa   ķermenis   ir   saistīts   ar   prātu   ,   Dvēseli   un   vienlaikus   visi   pārdzīvojumi,   emocijas   un   domas   ir   saistītas   ar ķermeni   –   viss   ir   vienots,   viss   ir   vienā   sistēmā-   mūsdienās   to   sauc   par   holistisko   (vienoto)   pieeju....senajās   dziedniecībās,   Austrumu   filozofijās   un   medicīnās-   tas   bija vienkārši pats par sevi saprotams.
LaikaRats
© Laika Rats 2017

Harmonija Dvēselei un Ķermenim.

/Dace Čākure/

10€ 10€
Kāds   ir   labākais   koteilis   veselībai?   Visi   esam   noguruši   no   pelēkajiem   rudens   un   ziemas   laikiem   un   mūsu   baterijas   ir   atkal   jāuzlādē.   Mūsu   veselības problēmu   pamatā   visbiežāk   ir   nesaskaņas   starp   mūsu   prātu   un   ķermeni.   Kā   saprast   savas   emocijas   un   ķermeņa   sajūtas?   Un   pats   galvenais,   kā   negatīvās emocijas pārvērst pozitīvajās. Atgūsim dzīvesprieku un dzīves garšu.

Emocijas un veselība

Apmaksa ar pārskaitījumu Apmaksa ar pārskaitījumu
Pamācība, kā pieteikties vebināram