14.04. plkst. 19:30

Vebinārs (tiešsaistes nodarbība)

Meditācija-Šeit un tagad! Elpošanas vingrinājumi Jogā. Punktu masēšana, kas atbild par ķermeņa automātiskajām darbībām ar vingrojumu palīdzību no Šri Šri Jogas. Jogas Āsanas ķermeņa lokanībai, spēkam un līdzsvaram. Meditācija -Piemineklis.  

21.04. plkst. 19:30 

Vebinārs (tiešsaistes nodarbība)

Meditācija-Saruna ar ķermeni. Pranajama-saules un mēness enerģijas uzņemšana. Saules sveiciens. Mantra SA TA NA MA. Āsanas plecu daļas stiprināšanai. Āsanas kāju un muguras stiprināšnai. Meditācija “Ar un pie uguns,tā attīrošais spēks...”

28.04. plkst. 19:30

Vebinārs (tiešsaistes nodarbība)

Meditācija ķermenim, prātam un dvēselei. Iesildošie vingrinājumi no Kundalini Jogas. Hatha Joga ķermeņa stiprināšanai un līdzsvara attīstīšanai. Noliecieni, atliecieni un izklupieni. Gurudži elpošana- ķermeņa attīrīšanai,nomierināšanai un atvēsināšanai. Meditācija par un ar ūdeni.

Gita Goldmane

Jau   astoņus   gadus   nodarbojos   ar   Jogu   pati   un   nododu   šīs   zināšanas   saviem   skolēniem   -   jauniem   un   ne   tik   jauniem.   Esmu   sapratusi,   ka   Joga   ir   kā   dzīvesveids   un   to pilnībā   apgūt   nav   iespējams.   Tādēļ   turpinu   savas   zināšanas   un   iemaņas   pilnveidot   dažādos   Jogas   kursos   un   semināros.   Katram   no   mums   ir   dota   iespēja   rast   mieru   un enerģiju   sevī,   aicinu   to   darīt   ar   Jogas   mācības   palīdzību.   Joga   nav   sacensība,   tādēļ   tā   sagādās   prieku   un   panākumu   sajūtu   arī   tiem,   kas   nenodarbojas   ar   sportu.   Jogas nodarbību   var   sastādīt   atbilstoši   bērna   un   pieaugušo   fiziskajai   sagatavotībai   un   vecumam,   pakāpeniski   palielinot   slodzi.   Šajos   vingrojumos   tiek   atdarinātas   dažādu dzīvnieku   pozas,   kas   palīdz   novērst   un   koriģēt   ne   vien   stājas   defektus,   bet   arī   attīsta   iztēli,   paaugstina   koncentrēšanās   spējas,   iemāca   pareizi   elpot,   iegūt   labu   stāju, lokanību,   ceļ   pašapziņu,   nostiprina   veselību.   Pēc   Jogas   pamatprincipiem,   garam   un   miesai   jābūt   ideālā   saskaņā,   lai   sasniegtu   pilnīgu   harmoniju,   tā   palīdz   izzināt   sevi un saprast citus.
LaikaRats
© Laika Rats 2017

Lai veseliem vecākiem, dzimst veseli bērni.

/Gita Goldmane/

8€ 8€ 8€ Mēneša abonements 21€
Ja   gribi   justies   labi,   izskatīties   lieliski,   būt   allaž   labā   noskaņojumā   un   dzīvot   saskaņā   ar   savu   ķermeni,   par   to   ir   jārūpējas.   Enerģiju   tērējam   darbam,   mājām, sabiedriskiem   pasākumiem,   domājam   par   citiem,   aizmirstot   par   sevi.   Tā   nedrīkst!   Sevi   ir   jāmīl!   Tāpēc   saplāno   savu   nedēļu   tā,   lai   tajā   atrastos   vieta   arī   fiziskajām aktivitātēm. Ja joga un pilates kļūs par Tavu dzīves veidu: - sev patiksi labāk un kļūsi pašapzinīgāks, - Tavas ķermeņa formas kļūs pievilcīgākas, - būs vieglāk kontrolēt savu ķermeņa svaru, - palēnināsies novecošanās process, - kļūsi enerģiskāks, - Tavs miegs kļūs mierīgāks, - spēsi labāk tikt galā ar darba un personiskajām problēmām, - Tava dzīve kļūs interesantāka un daudzveidīgāka.

Joga & Pilates

Apmaksa ar pārskaitījumu Apmaksa ar pārskaitījumu Apmaksa ar pārskaitījumu Apmaksa ar pārskaitījumu
Pamācība, kā pieteikties vebināram