Vebinārs (tiešsaistes nodarbība)

Ievads-nebaidies no datora; Darbvirsma (desktop) un kā to pareizi izmantot; Datorpele un klaviatūra, dažādi knifiņi; Noderīgi rīki; Darbs ar mapēm; Atbildes uz iepriekš iesūtītajiem jautājumiem.  

03.09. plkst. 20:00 

Vebinārs (tiešsaistes nodarbība)

Interneta pārlūki-kā neapjukt; Failu lejupielāde un augšupielāde; Grāmatzīmes; Internetpārlūka vēsture un iestatījumi; E-pasta izveidošana; USB (zibatmiņas) lietošana. Atbildes uz iepriekš iesūtītajiem jautājumiem.

10.09. plkst. 20:00

Vebinārs (tiešsaistes nodarbība)

Pirkumi internetā (PayPal, maksājumi ar karti); Skype; Sociālie tīkli (Facebook, draugiem.lv, u.c.); Telefons + dators = pirmie soļi; Atbildes uz iepriekš uzdotajiem jautājumiem.

17.09.plkst. 20:00

Vebinārs (tiešsaistes nodarbība)

YouTube, draugiem.lv-dziesmu un video lejupielāde; Interesantas adreses (filmas, mūzika, u.c); Problēmas ar datoru?-kā tās novērst?; Fotogrāfiju apstrāde-pamati; Atbildes uz iepriekš iesūtītajiem jautājumiem.

Lāsma Guļkeviča

      Lāsmai   ir   Birmingham   City   University   iegūts   bakalaura   grāds   uzņēmējdarbībā   un   vadībā.   6   gadus   dzīvojot Anglijā,   iegūta   pieredze   starptautisku   projektu   vadīšanā   (Lean   un Kaizen   metodes).   8   gadus   strādājusi   un   turpina   strādāt   starptautiskos   pasaules   mēroga   uzņēmumos,   paplašinot   savas   zināšanas   loģistikas,   iepirkumu   un   cilvēkresursu   jomā. Jau 5 gadus sniedz konsultācijas jauniem un ne tik jauniem, kuri vēlas apgūt ikdienā noderīgas datoriemaņas un būt patstāvīgiem darbā ar datoru.    Klātienē   ar   Lāsmu   vari   tikties   katru   trešdienu   un   ceturtdienu,   plkst.   19:00,   Lāčplēša   ielā   51,   Rīgā.   Trešdienu   vakaros   ļaujies   čakru   dejām    un   ceturtdienu   vakaros   apgūsti bioenerģētisko vingrošanu .
LaikaRats
© Laika Rats 2017
7€ 7€ 7€ Mēneša abonements 20€
Apgūsti ikdienā noderīgas datora iemaņas un iemācīsies, nebaidīties stradāt ar datoru. Nodarbību kurss galvenokārt piemērots pieaugušajiem, kuri vēlas iemācīties patstāvīgi darboties ar datoru, neapjukt interneta vietnēs, veikt pirkumus internetā, un atrast nepieciešamo informāciju. Iemācies sadraudzēties ar datoru!

Datora Ābece (ABC)

Apmaksa ar pārskaitījumu Apmaksa ar pārskaitījumu Apmaksa ar pārskaitījumu Apmaksa ar pārskaitījumu Bezmaksas Noskaties
Pamācība, kā pieteikties vebināram