Vebinārs (tiešsaistes nodarbība)

Angļu valodas īpatnības; Angļu valodas izruna; Angļu valodas rakstība; Lietderīgi piemēri, interneta vietnes, kur iegūt materiālus un papildus mācīties angļu valodu; Saraksts ar vārdiņiem, frāzēm, kas var noderēt; Atbildes uz iepriekš iesūtītajiem jautājumiem.  

13.07. plkst. 20:00 

Vebinārs (tiešsaistes nodarbība)

Regulārie un neregulārie lietvārdi – vienskaitļa un daudzskaitļa formas; Saskaitāmie un nesaskaitāmie lietvārdi; Artikulu izmantošana – a, an, the, some; Īpašības vārdu veidi; Īpašības vārdu pakāpes – pamata, pārākā un vispārākā pakāpe; salīdzināšana ar more un most, neregulārie salīdzinājumi; Sinonīmi un antonīmi; Action verbs (izsaka darbību) un linking verbs (savieno ar citiem vārdiem);

20.07. plkst. 20:00

Vebinārs (tiešsaistes nodarbība)

Vienkāršā tagadne (Present Simple); Ilgstošā tagadne (Present Continuous); Uzdevumi treniņam par katru tēmu; Atbildes uz iepriekš iesūtītajiem jautājumiem.

Lelde Blažēvica

Lelde   ir   angļu   filoloģe,   tulkotāja   un   tulce   ar   vairāk   kā   5   gadu   stāžu   gan   rakstiskajā,   gan   mutiskajā,   gan   konferenču   tulkošanā   un   ar   pieredzi   angļu   valodas   apmācībā. Pasniedzēja   specializējas   gan   interlingvistiskajā,   gan   intralingvistiskajā   tulkošanā,   ar   daudzu   gadu   pieredzi   uzņēmumu   pārstāvēšanā   starptautiskās   izstādēs.  
LaikaRats
© Laika Rats 2017
8€ 8€
Nodarbībās    tiek    izmantotas    dažādas    apmācību    metodes,    lai    paaugstinātu      koncentrēšanās      spējas,      uzlabotu      un      attīstītu      sarunvalodas      prasmes, nostiprinātu   gramatiskās   angļu   valodas   bāzi   un   pārvarētu   valodas   barjeru. Nodarbības     ir     piemērotas     tiem,     kuri     vēlas     apgūt     angļu     valodu     gan sarunvalodas   līmenī   (pamata   angļu   valodas   gramatika,   noderīgi   vārdi,   frāzes), gan   arī   kā   biznesa   angļu   valodu   (biežāk   pielietotās   frāzes   sarakstē   vai   sarunās ar biznesa partneriem, dokumentos).

Angļu valoda

Apmaksa ar pārskaitījumu Apmaksa ar pārskaitījumu
Noskaties Bezmaksas Pamācība, kā pieteikties vebināram