LaikaRats

Jaunumi

Dabas maģija.

Zināšanas par dabas Spēkiem – stihijām, augiem, akmeņiem un pārējām dzīvām būtnēm. Kā ar tiem sadarboties enerģētikā un informatīvā līmenī. Ticējumi un paražas - tradicionālajai augu maģijai ir racionāls pamatojums, un, izprotot likumsakarības dabā, tradīcijas var lietot radoši un mūsdienīgi. Marija stāstīs, kā sadarboties ar dabas, vietu un māju gariem, kā veidot dzīvu vidi ap sevi. Bioenerģētiskā dziedinošā vingrošana. VIP kurss - 10 nodarbību cikls. Katru ceturtdienu, plkst. 19:00 - 20:30, Lāčplēša iela 51, Rīga. Bioenerģētiskā dziedinošā vingrošana ir psihodinamiskās psihoterapijas veids, kas apvieno fiziskās aktivitātes ar prātu un ķermeni, lai palīdzētu atrisināt emocionālās problēmas, noņemt enerģētiskos blokus un apzināt mūsu iekšējo potenciālu. Šo vingrojumu ieguvumi ir nebeidzami. Regulāri izpildot bioenerģētiskos vingrojumus mēs samazinām stresu, bezmiegu, depresiju, apātiju un hronisku muskuļu sasprindzinājumu, kā arī palielinām seksualitāti, emociju kontroli un laimes hormonu izdalīšanos. Šeit un Tagad Meditācijas ar praktiskiem vingrinājumiem, kas dod sev atļauju dzīvot apzināti un palīdz atbrīvot sabloķētās jūtas. Nodarbību mērķis – atbrīvot savu radošo potenciālu. Brīdis, kad noskaņoties uz kaut kā jauna radīšanu. Meditācija dod iespēju sadzirdēt sevi un palikt ar sevi, iegūt iekšēju brīvību un veselumu. Ceļš pie sevis, savām apslēptajām iespējām ved caur 12 secīgām pakāpēm. Katrā nodarbībā piedzīvosim divas pakāpes. Īpaši aicināti cilvēki, kas meklē jaunus apvāršņus dzīvē, kas grib straujākas pārmaiņas, kas cenšas atrast savu radošumu un pieaugt kā personība. Būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt vērojumu no malas atbildes veidā.
© Laika Rats 2017

Laika Rata dāvanu kartes

Lieliska iespēja pārsteigt savus mīļos! Laika Rats piedāvā- dāvanu kartes jebkuras nodarbības vai veikala produktu iegādei.

Naudas un labklājības mantra

Pasaulē pieejamā labklājība nav izsmeļama. Labklājība ir kā neiztukšojams un pašatjaunojošs kauss, no kura varam dzert vai pasmelties mēs visi. Diemžēl iekšējais pašnoniecinājums un negatīvas domas neļauj mums piekļūt šim kausam un izmantot mūsu dzīvē piedāvātās iespējas. Izmaini šīs domas un lietas, kuras tu esi pelnījis, pašas tieksies pie tevis.