Joga & Pilates

Gita Goldmane Joga nav sacensība, tādēļ tā sagādās prieku un panākumu sajūtu arī tiem, kas nenodarbojas ar sportu. Ja gribi justies labi, izskatīties lieliski, būt allaž labā noskaņojumā un dzīvot saskaņā ar savu ķermeni, par to ir jārūpējas. Tāpēc saplāno savu nedēļu tā, lai tajā atrastos vieta arī jogai un pilatēm. 
Uzzini vairāk

Emocijas un veselība

Dace Čākure Kāds ir labākais koteilis veselībai? Visi esam noguruši no pelēkajiem rudens un ziemas laikiem un mūsu baterijas ir atkal jāuzlādē. Mūsu veselības problēmu pamatā visbiežāk ir nesaskaņas starp mūsu prātu un ķermeni. Kā saprast savas emocijas un ķermeņa sajūtas? Un pats galvenais, kā negatīvās emocijas pārvērst pozitīvajās. Atgūsim dzīvesprieku un dzīves garšu.

Man ķermenis-

mans Templis

Melita Svilpe

Unikāla informācija par to, kā cilvēkam, izmantojot divus mums visiem pieejamus resursus  – dabu un savu prātu, iespējams uzlabot veselību vai arī parūpēties, lai tā vienmēr turētos lieliska. Līdz ar dvēseli katram no mums ir iedots arī fiziskais ķermenis - mūsu Templis. Caur psihosomatiku uzzināsim, kāpēc un kā katram no mums ir jākopj savs Templis.

Angļu valoda

Lelde Blažēvica  Nodarbībās tiek izmantotas dažādas apmācību metodes, lai paaugstinātu  koncentrēšanās spējas, uzlabotu un attīstītu sarunvalodas prasmes, nostiprinātu gramatiskās angļu valodas bāzi un pārvarētu valodas barjeru. Nodarbības ir piemērotas tiem, kuri vēlas apgūt angļu valodu gan sarunvalodas līmenī, gan arī kā biznesa angļu valodu (biežāk pielietotās frāzes sarakstē vai sarunās ar biznesa partneriem, dokumentos).

Datora Ābece (ABC)

Lāsma Guļkeviča Apgūsti ikdienā noderīgas datora iemaņas un iemācīsies, nebaidīties stradāt ar datoru. Nodarbību kurss galvenokārt piemērots pieaugušajiem, kuri vēlas iemācīties patstāvīgi darboties ar datoru, neapjukt interneta vietnēs, veikt pirkumus internetā, un atrast nepieciešamo informāciju. Iemācies sadraudzēties ar datoru!  

Laika Rata aktuālie vebināri

Kā   jau   vairums   no   mums,   Tu   noteikti   lielu   daļu   savas   dienas   laika   pavadi   rūpēs   par   visu   -   bērniem, vecākiem,   darbu,   veselību,   naudu.   Tāpēc   labs   risinājums   tam   ir   Laika   Rata   nodarbības   kopā   ar   mūsu brīnišķīgajiem, vienmēr pozitīvajiem, atvērtajiem un augsti kvalificētajiem pasniedzējiem.
LaikaRats
Mēs izvēlamies savu nākamo pasauli, balstoties uz to, ko esam iemācījušies šajā. Ja neesam iemācījušies neko, jaunā pasaule ir tāda pati kā iepriekšējā, ar tiem pašiem šķēršļiem un svina smagumu, kas jāpārvar.
/Ričards Bahs/
Uzzini vairāk Uzzini vairāk
© Laika Rats 2017
Uzzini vairāk Uzzini vairāk Uzzini vairāk

Veģetatīvā distonija

Beata Sproģe-Kozlovska  Eņģeļu valstība. Sarunas ar eņģeļiem, sargeņģeļiem un būtnēm kas dzīvo mums līdzās, sargā mūs, vada un palīdz izdziedināties. Iemācīsimies eņģeļu lūgšanas un uzzināsi, kurš ir tavs sargeņģelis. Katras nodarbības beigās dosimies meditācijā, kurā piesauksim palīgā erceņģeļus, lai harmonizētu, relaksētu  un līdzsvarotu gan fizisko, gan garīgo ķermeni.