03.04. plkst. 19:30

Laika Rata vebināra istaba

Ievads-nebaidies no datora; Darbvirmsa (desktop) un kā to pareizi izmantot; Datorpele un klaviatūra, dažādi knifiņi; Noderīgi rīki; Darbs ar mapēm; Atbildes uz iepriekš iesūtītajiem jautājumiem.  
Uzzini vairāk

10.04. plkst. 19:30 

Laika Rata vebināra istaba

Interneta pārlūki-kā neapjukt; Failu lejupielāde un augšupielāde; Grāmatzīmes; Internetpārlūka vēsture un iestatījumi; E-pasta izveidošana; USB (zibatmiņas) lietošana. Atbildes uz iepriekš iesūtītajiem jautājumiem.

17.04. plkst. 19:30

Laika Rata vebināra istaba

Pirkumi internetā (PayPal, maksājumi ar karti); Skype; Sociālie tīkli (Facebook, draugiem.lv, u.c.); Telefons + dators = pirmie soļi; Atbildes uz iepriekš uzdotajiem jautājumiem.

24.04.plkst. 19:30

Laika Rata vebināra istaba

YouTube, draugiem.lv-diesmu un video lejupielāde; Interesantas adreses (filmas, mūzika, u.c); Problēmas ar datoru?-kā tās novērst?; Fotogrāfiju apstrāde-pamati; Atbildes uz iepriekš iesūtītajiem jautājumiem.

Laika Rata veikals

Lāsmai   ir   Birmingham   City   University   iegūts   bakalaura   grāds   uzņēmējdarbībā   un   vadībā.   6   gadus   dzīvojot   Anglijā,   iegūta   pieredze   starptautisku   projektu   vadīšanā (Lean   un   Kaizen   metodes).   8   gadus   strādājusi   un   turpina   strādāt   starptautiskos   pasaules   mēroga   uzņēmumos,   paplašinot   savas   zināšanas   loģistikas,   iepirkumu   un cilvēkresursu jomā. Jau 5 gadus sniez konsultācijas jauniem un ne tik jauniem, kuri vēlas apgūt ikdienā noderīgas datoriemaņas un būt patstāvīgiem dabā ar datoru.
LaikaRats
Uzzini vairāk
© Laika Rats 2017
Uzzini vairāk Uzzini vairāk 7€ 7€ 7€ 7€ Mēneša abonements 22€
Apgūsi ikdienā noderīgas datora iemaņas un iemācīsies, nebaidīties stradāt ar datoru. Nodarbību kurss galvenokārt piemērots pieaugušajiem, kuri vēlas iemācīties patstāvīgi darboties ar datoru, neapjukt interneta vietnēs, veikt pirkumus internetā, un atrast nepieciešamo informāciju. Iemācies sadraudzēties ar datoru!