09.03. plkst. 19:30

PH BRĪNUMS. Dzīva ūdens dziedinošais spēks. pH līdzsvars – tā unikālā loma jaunības un veselības saglabāšanā. Kā izmērīt, kontrolēt, uzturēt un atjaunot sārmainu pH organismā? Dabiska pH līdzsvarošana - 4 soļu metode. Dzīva ūdens īpašības un tā ietekme uz pH līdzsvara nodrošināšanu. Kā būt veselam mūsdienu laikmetā ? Kādēļ slimojam ?

16.03. plkst. 19:30 

Organisma attīrīšana – veselīgas ilgdzīvošanas pamats un pH regulēšanas pamatnosacījums. Organisma piesārņojuma veidi, cēloņi, piesārņotības 7 pakāpes, pazīmes. Diagnozes, kuru ārstēšana jāsāk ar attīrīšanos. Dzīva ūdens ietekme uz attīrīšanās procesiem. Mīti un patiesība. Sistēmiska un efektīva organisma attīrīšana ar dabas vielām. Attīrīšanās un atjaunošanās algoritms – secība, programmas, produkti.

30.03. plkst. 19:30

Uztura nozīme sārmaina pH nodrošināšanā un metodes šūnu atjaunošanai mūsdienu pasaulē Pārtika, kā enerģijas avots, jeb enerģijas zaglis. Uztura iedalījums, skābs/sārmains. Šūnu atjaunošanai un pH līdzsvara nodrošināšanai nepieciešamās uzturvielas. Uzturvielu uzsūkšanās nosacījumi. Kompleksa organisma atjaunošana.

Vineta Meduņecka un Rita Lukjanoviča

Rita   Lukjanoviča   –   ārsts/kosmetologs   ar   20   gadu   stāžu,   Latvijas   Medicīnas   Akadēmijas   absolvente.   Vineta   Meduņecka   -   nutricioloģijas   speciāliste   ar   vairāk   kā   8   gadu pieredzi,   mājas   lapas   smartlife.lv   veidotāja   un   dažādu   veselības   projektu   autore.
LaikaRats
© Laika Rats 2017
5€ 5€ 5€ Mēneša abonements 15€
“Dodiet   man   atbalsta   punktu   un   es   pacelšu   Zemeslodi!”   teica izcilais   sengrieķu   zinātnieks   Arhimēds,   vairāk   nekā   pirms   2000 gadiem.    Veselības    un    skaistuma    jomā    šāda    konstante    ir    pH līdzsvars     (homeostāze).     Ja     mums     izdosies     saprast     KĀ     šo konstanti   uzturēt   sārmainu   visa   mūža   garumā,   mēs   dzīvosi   ilgi un   laimīgi,   neslimojot   un   nenovecojot!   Marta   mēnesī   iegūsim īpašas   zināšanas   par   sistēmisku   organisma   atjaunošanu   šūnu līmenī,    sapratīsim,    kā    formēt    savu    ēdienkarti,    kā    pareizi    un droši   attīrīt   organismu,   kādu   ūdeni   un   kādēļ   izvēlēties   un   kā   to padarīt     dzīvu     un     sārmainu.     Iemācīsies     saglabāt     jaunību, vitalitāti,    skaistumu,    enerģiju    un    stabilu    nervu    sistēmu    visa mūža garumā.

PH Brīnums

Apmaksa ar pārskaitījumu Apmaksa ar pārskaitījumu Apmaksa ar pārskaitījumu Apmaksa ar pārskaitījumu